Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинці вшанували жертв голодоморів

Нововолинці вшанували жертв голодоморів

Створено: Субота, 24 листопада 2018, 18:01

Изображение 048

Сьогодні, 24 листопада, постукала в наші серця трагічна дата - день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників у роки голодоморів. На теренах нашої країни їх довелося пережити аж тричі.Та наймасштабнішим і найжахливішим голодомор був у 1932-1933 роках, що забрав мільйони людей. Нововолинці разом з усіма українцями вшанували жертв цієї страшної трагедії, яка випала на долю нашого народу.

Изображение 001

У міському палаці культури  відбулася тематична година «Сльоза зорі над Україною». На захід прийшли представники міської влади, підприємств та організацій, громадських об’єднань міста, військовослужбовці та молодь, аби віддати данину пам’яті мільйонам синів і дочок України, які загинули у страшні роки голодомору.

Изображение 003

"Наш священний обов’язок перед його жертвами відверто подивитися в очі минулому. Сьогодні ми повинні озирнутися назад, згадати тих, кого тогочасний режим змусив страждати і гинути страшною смертю, не дав розквітнути новим паросткам життя, аби цей гіркий досвід ніколи не повторився», - підкреслив перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський, звертаючись до присутніх у залі. І закликав пам’ятати тих, хто ліг в українську землю у ці страшні роки.

«Сьогодні ми - гідна нація, яка прагне миру і злагоди у своїй країні. Нехай ця пам'ять про невинно убієнних гуртує нас, живих, додає сил, мудрості та наснаги»,- наголосив Андрій Сторонський.

Зразковий театр мініатюр із селища Благодатного, яким керує Галина Максименкова, підготував зворушливу  тематичну композицію про голодомор.

Изображение 035 copy

Тужливими струнами торкалися кожного серця  пронизливі слова, які підготували артисти,  бо у них - біль і страждання усіх, хто помер мученицькою смертю.

Потому, на вулиці запалили лампадки, які виклали у вигляді символічної свічки пам’яті про тих, для кого Голодомор став дорогою в небуття. Усі учасники заходу долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання.

Изображение 044

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв’язків з громадськістю міськвиконкому.