Про місто НОВИНИ МІСТА У міській раді привітали працівників радіо і телебачення

У міській раді привітали працівників радіо і телебачення

Створено: П'ятниця, 16 листопада 2018, 12:46

Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники радіо, телебачення і зв’язку. Телерадіопростір Нововолинська представлений ТзОВ «Нововолинське Телебачення. Телефонія. Інтернет», «Радіо «Нова» та Нововолинською редакцією проводового радіомовлення.

З нагоди свята представників галузі привітав перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський. Він наголосив на важливості й відповідальності обраної  професії та побажав тележурналістам, операторам і радійникам творчої наснаги, цікавих репортажів, добра, щастя і родинного затишку.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток інформаційного простору міста, забезпечення оперативного інформування нововолинців про діяльність міської влади, а також з нагоди професійного свята Андрій Сторонський вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Нововолинської міської ради

-Яремі Віктору Романовичу, власнику ТзОВ «Новововолинське Телебачення. Телефонія. Інтернет»;

-Лубочковій Катерині Миколаївні, ведучій програми ТзОВ «Радіо Нова»;

-Линник Марині Йосипівні, оператору радіостудії газети «Наше місто».

Відділ з питань внутрішньої  політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.