Про місто НОВИНИ МІСТА На підготовку та проведення оздоровчої кампанії використано 4,5 мільйона гривень

Створено: Четвер, 15 листопада 2018, 17:18

Майже п’ять десятків питань розглянули на сьогоднішньому засіданні виконкому.

Першим заслухали інформацію про підсумки оздоровчої кампанії у 2018 році. До участі в обговоренні цього питання запросили директорів навчальних закладів міста.

Начальник відділу у справах молоді та спорту Тетяна Супрунюк роповіла про результати цьогорічного оздоровлення школярів. Її виступ супроводжувався статистичними показниками, які демонструвалися на слайдах.Вона наголосила, що на організацію оздоровлення та відпочинку дітей використано 4,5 мільйони гривень.  Цьогоріч стовідсотково оздоровлено дітей - сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, батьки яких загинули під час АТО.

Тетяна Супрунюк зазначила, що майже 700 дітей охоплено відпочинком у позаміському таборі «Прикордонник». Працювало 9 мовних таборів терміном 5 днів, у яких удосконалили вивчення іноземної мови 216 дітей.

« Вартість харчування учнів позаміського закладу становила 160 грн на день на одну особу, а у закладах відпочинку з денним перебуванням – 22 грн », - зауважила доповідач.

Протягом цього року до ДПУ «МДЦ «Артек» направлено на оздоровлення  25 дітей і  34 дитини відпочивали в УДЦ «Молода гвардія» .

Начальник у справах молоді та спорту наголосила, що у цьому році розпочато реконструкцію приміщення їдальні в ПДЗОВ «Прикордонник» з надбудовою мансардного поверху та облаштування підсобних приміщень. На це з міського бюджету скеровано більше 2 мільйонів гривень.

Міський голова Віктор Сапожніков подякував усім, хто був причетним до оздоровчої кампанії. Адже, як результат, Нововолинськ упродовж останніх чотирьох років має найкращий показник з оздоровлення серед міст Волині.

«Приємно, що вкладаються кошти і є віддача. Головне – це діти. Тож треба робити усе , щоб їм було цікаво проводити своє дозвілля і докласти зусиль, аби наступного року було ще краще », - зазначив міський голова.

Виконком ухвалив зміни до міського бюджету, які вносяться  до бюджетних призначень на освіту, охорону здоров’я, соціальний захист, на реалізацію деяких міських програм.

Міський голова зауважив, що у грудні буде строго питати з тих, хто не зумів освоїти кошти.

Члени виконкому схвалили проект програми забезпечення оформлення права та процесу приватизації об’єктів комунальної власності міста Нововолинська на 2019 -2023 роки, ухвалили нові тарифи на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для жителів Нововолинська.

Згідно з рішенням комісії із соціальних питань чотирнадцятьом громадянам задовільнено їхнє звернення про надання одноразових грошових допомог.

Виконком встановив ціни на платні послуги навчальних закладів управління освіти, надав дозвіл на розміщення зовнішньої реклами.З усіх інших питань також прийняті відповідні рішення.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.