На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Комісія ухвалила рішення в інтересах дітей

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Комісія ухвалила рішення в інтересах дітей

Створено: П'ятниця, 09 листопада 2018, 12:29
Перегляди: 250
Поділитися

 IMG 5283

Дев’ять питань розглянула комісія з питань захистку прав дитини 8 листопада. Це вже шістнадцяте засідання, яке відбулося нинішнього року у приміщенні міськвиконкому. Тож і цього разу розглянули низку заяв й звернень батьків та відповідних служб, з якими ознайомила начальник служби у справах дітей Іванна Думич. З кожного питання прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей.

 Зокрема, заслухавши батьків малолітньої дитини щодо розв’язання спору про визначення місця проживання їхньої дитини, комісія порекомендувала колишньому подружжю позайматися з психологом, аби дійти спільної згоди.

Десятки сотень кілометрів до Нововолинська подолав батько трьох неповнолітніх дітей для того, щоб визначити спосіб своєї участі у вихованні двох синів та доньки. Заслухавши колишніх чоловіка та дружину, члени комісії прийняли рішення, яке задовольнило обох батьків.

Комісія ухвалила рішення про надання статусу дітей, позбавлених батьківського піклування, двом неповнолітнім, а також про влаштування дітей у сім’ю опікуна.

Члени комісії затвердили склад міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, розглянули питання про надання дозволів на здійснення правочинів з житлом, право власності чи право користування яким мають діти.

Остаточні рішення з окремих питань приймуть на засіданні виконкому, яке відбудеться  у листопаді цього року.

 

Відділ з питань внутрішньої політики,взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

 

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet