Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинському відділі державної реєстрації актів цивільного стану пропонують нову послугу - ювілейне весілля

Створено: Середа, 07 листопада 2018, 12:32

фото 2

Нововолинський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану, який віднедавна працює у форматі OPENSPASE, надає більше 10 - ти послуг.

Створити для себе, родини і друзів незабутнє романтичне свято весільного ювілею, щоб знову відчути себе у статусі нареченого і нареченої, запрошують в оновленому обрядовому залі.

-Відновіть свої спогади, які відчували у день створення сім’ї. Кожен рік шлюбного життя по-своєму особливий і має свою назву, яку дали йому ще в давні часи, і будь-яка річниця має свої обряди, традиції і прикмети. - зазначає начальник Нововолинського відділу Людмила Савік. - Ми врахуємо побажання кожного подружжя при проведенні ювілейного обряду весілля та створимо незабутнє свято.

фото 1-1

Нещодавно в оновленому Нововолинському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану святкували Перлиновий ювілей Олег та Ірина Поліщуки. Усі гості свята від усієї душі вітали подружжя з 30-річчям спільного сімейного життя!

фото5

Нововолинський МВ ДРАЦС працює за адресою: м.Нововолинськ, проспект Дружби 23, тел.4-10-76.

#День_народження_кохання!#Ми_працюємо_для_Вас!