На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради

Створено: Вівторок, 06 листопада 2018, 08:52

0796e0a7af06b2273ae0bf3b1f130430 copy copy

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради оголошує місячний конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Вимоги до претендентів: повна вища педагогічна освіта не нижче ступеня спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування (в державній службі) не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років; вміння працювати на комп’ютері; знання Конституції України; знання законодавства України, що стосується державної служби, служби в органах місцевого самоврядування, методичних та нормативних документів у галузі освіти; вільне володіння державною мовою.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрової роботи та з питань запобігання і виявлення корупції виконавчого комітету.

Документи на конкурс: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; копія документа про вищу освіту; копія реєстраційного номера облікової картки платника податків; копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж; копія військового квитка, дві фотокартки розміром 4×6 см; електронна декларація за 2017 рікприймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу в кабінеті № 302 за адресою: м. Нововолинськ, пр. Дружби, 27. Телефон для довідок 3-14-32.