На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську презентували вишиту карту України

president1    kabmin1    verhovna-rada1

У Нововолинську презентували вишиту карту України

Створено: Середа, 31 жовтня 2018, 18:14
Перегляди: 274
Поділитися

IMG 5172

Вишита карта єднання прибула сьогодні з Рівненщини до Нововолинська. Упродовж року вона мандрувала усіма регіонами нашої держави. І сьогодні її презентували у міському Палаці культури.

      Патріотичну акцію «Україна моя вишивана» започаткували народні умільці Борщівщини, давши їй старт 22 червня 2017 року в смт Скала-Подільська. Композиція полотна складається з держаних і духовних символів – на синьо-жовтому прапорі лежить карта України. Кожна область має своєрідний колір в стилі українського, барвистого віночка. По боках карти - борщівський орнамент у вигляді квітів. На полотні є вишитий духовний символ, вісник миру – голуб.

Полотно увібрало тепло усіх рук, які його творили. Понад 7 тисяч людей залишили на ньому вишитий власноруч хрестик, засвідчуючи тим самим духовну і територіальну єдність. Серед них були й нововолинці.

 

IMG 5195

«Приємно, що до карти-оберегу долучилися не тільки професіонали, а й вишивальниці – аматори і просто ті люди, котрі прагнули вишити частинку великого спільного полотна зі світлими думками, надією на краще, вірою в Україну», - підкреслила керуюча справами міськвиконкому Вікторія Магдисюк.

 

IMG 5204

 

Вона зазначила, що координатором цього проекту у Нововолинську стала досвідчена майстриня – вишивальниця Наталія Волчанюк і вручила їй подяку міського голови.

 

IMG 5208

         Наталія Волчанюк пригадала шлях, який пройшла карта єдності, наголосивши, що полотно побувало і у багатьох храмах нашої держави. Тож воно заряджене молитвою людей з усіх областей України.

Декан Нововолинського деканату, настоятель Свято-Духівського храму митрофорний протоієрей Степан Фульмес звершив подячний молебень за вишивальниць, які створили карту єдності і вклали у цю справу  частинку своєї душі.

IMG 5192

 

Під час урочистого дійства звучали патріотичні виступи дитячого танцювального колективу «Флекс» та майстрів сцени міського палацу культури.

IMG 5182

На завершення усі учасники заходу сфотографувалися біля вишитої карти України та залишили  свій відгук у спеціальному журналі.

IMG 5215

Вже завтра полотно передадуть до Луцька, а пізніше воно помандрує на Житомирщину.

 

Відділ  з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та

зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet