На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Керівник МО "Незламні Нововолинці" висловив вдячність міській владі

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Керівник МО "Незламні Нововолинці" висловив вдячність міській владі

Створено: Понеділок, 29 жовтня 2018, 14:55
Перегляди: 136
Поділитися

подяка1

Очільник міської організації «Незламні Нововолинці», батько загиблого "кіборга" Вадима Демчука, Володимир Демчук прийшов сьогодні до керівництва міста, аби від імені сімей загиблих в АТО наших земляків, висловити щиру вдячність міській владі за сприяння в організації поїздок на Тернопільщину та до обласного центру, які відбулися у жовтні цього року.

Він повідомив, що нововолинці побували на Тернопільщині у селі Лішня Кременецького району, де предстоятель Української православної церкви Київського патріархату, патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у каплиці-пантеоні Святої праведної Анни, спорудженої в пам’ять загиблих сучасників - захисників України, освятив настінні плити з іменами загиблих Героїв. Там закарбовані й прізвища наших земляків, котрі полягли, захищаючи цілісність рідної землі на сході України.

А минулої неділі, 28 жовтня, Володимир Іванович разом з матерями й дружинами полеглих в АТО бійців, побували у Луцьку на тематичному заході “Пам’ятай, Україно, Героїв своїх”, який був присвячений загиблим учасникам антитерористичної операції, котрі проживали на Волині.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

 

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet