Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинському ЦНАПі почали видавати закордонні паспорти та ID-картки

У Нововолинському ЦНАПі почали видавати закордонні паспорти та ID-картки

Створено: Четвер, 18 жовтня 2018, 15:23

Сьогодні у Нововолинському ЦНАПі презентували нову послугу. Відтепер у центрі надання адмінпослуг можна оформити біометричний паспорт для виїзду за кордон та паспорт громадянина України у вигляді ID -картки. Дати офіційний старт новій адміністративній послузі у ЦНАПі прибули міський голова Віктор Сапожніков, начальник Управління Державної міграційної служби України у Волинській області Іван Войцешук, начальник Нововолинського МВ УДМС України у Волинській області Іван Корнійчук, інші керівники установ та служб міста.

«Для того, щоб розпочати цей процес, ми пройшли етап підготовчих робіт. З міського бюджету були виділені кошти у сумі 550 тисяч гривень.Документація та закупівля проходили через систему «Прозорро». Встановлено спеціальне обладнання. Працівники пройшли відповідне навчання. Тож відтепер послуга доступна для містян», - зазначила начальник Нововолинського ЦНАПу Алла Ковальчук.

Міський голова Віктор Сапожніков висловив задоволення, що Нововолинський ЦНАП є одним з кращих на Волині. Він побажав працівникам, аби вони виправдали сподівання людей, надаючи якісні і доступні послуги.

У ЦНАПі наголошують: послугою з отримання закордонного паспорту може скористатися будь-хто незалежно від місця прописки. Вартість звичайного закордонного паспорта - 557 гривень, а термінового - 810 гривень.

У день презентації нової послуги були вже перші відвідувачі. На кожного працівники приділяють до 30 хвилин. На місці здійснюється оформлення документів та фотографування, знімають відбитки пальців.

Для зручності суб’єктів звернень змінено графік роботи ЦНАПу. Він працюватиме протягом 5-ти робочих днів без перерви на обід. Два дні на тиждень, у вівторок та четвер, прийом здійснюватиметься з 8.00 до 20.00 години.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.