На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Скільки нововолинців поповнять лави строковиків

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Скільки нововолинців поповнять лави строковиків

Створено: Четвер, 18 жовтня 2018, 13:42
Перегляди: 182
Поділитися

IMG 4798

За весняний призов на службу до Збройних Сил України з Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату відправили 14 молодих солдат замість планових 35. Під час осіннього призову на строкову службу мають призвати 47 юнаків.

Про підсумки весняного призову та заходи і завдання, які визначені під час проведення осіннього, розповів на засіданні виконкому 17 жовтня 2018 року військовий комісар Нововолинського ОРВК Олександр Плужнік.

За словами доповідача, чимало молодих людей шукають шляхів, щоб уникнути призову. Так, 894 військовозобов’язаних отримали повістки з вимогою з’явитися до військкомату для уточнення облікових даних під час весняного призову, з них прийшло лише 263.

 

«Більшість призовників бояться строкової служби. Думають, що заберуть на війну. Та на строкову військову службу та службу офіцерського складу в зону АТО  не залучають. Потрібно виконувати обов’язок. Якщо ми не будемо захищати державу, то і вона нас не буде. В армії вчать цьому ”, – зауважив військовий комісар.

 

Олександр Плужнік нагадав, що призову до війська підлягають чоловіки від 20 до 27 років, котрі за станом здоров’я, освіти, морально-діловими якостями, фізичним розвитком придатні до проходження військової служби і не мають підстав для надання відстрочки чи звільнення від військової служби.

 

Військовий комісар повідомив, під час осіннього призову Нововолинському комісаріату визначено планове завдання - призвати на строкову службу 47 осіб. Призову підлягає 928 осіб, з них 719 – це ті, хто має більше 20-ти років. Перші восьмеро нововолинських юнаків уже пішли служити в армію.

 

Військовий комісар акцентував увагу й на проблемних питаннях. Так, має місце той факт, що під час оповіщення за домашніми адресами, нерідко батьки відмовляються повідомляти про місце перебування своїх дітей.

А розшук призовників здійснюється лише силами працівників військового комісаріату.

 

 

Перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський висловив незадоволення станом організації призову та зауважив, що ситуацію потрібно покращувати .

«Необхідно зробити висновки за результатами весняного призову, щоб краще спрацювати восени. Не треба переконувати, як тяжко, а треба вживати заходи, шукати методи впливу та приймати відповідні міри», - наголосив він.

 

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.

 

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet