На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Відбулося засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків-вихователів

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Відбулося засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків-вихователів

Створено: Четвер, 11 жовтня 2018, 13:41
Перегляди: 162
Поділитися

435 засідання 101018 4 n

10 жовтня у Нововолинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків-вихователів. У місті створено 5 таких сімей.

Головний спеціаліст відділу соціальних допомог та компенсацій управління соціального захисту населення Валентина Луцюк поінформувала присутніх про умови, за яких прийомні сім’ї та будинки сімейного типу мають право на оформлення субсидій. Обговорили питання, які стосуються отримання матеріального забезпечення для функціонуванння таких сімей.

На засіданні групи провідний фахівець із соціальнї роботи Анжела Карпінська поінформувала присутніх про важливість знання свого минулого життя для вихованців та прийомних дітей. Вона наголосила, що потрібно створити умови для забезпечення ідентичності прийомної дитини через складання її життєвої історії .

4засідання групи  n

 

-Це можна зробити у вигляді книги, альбому, де варто зібрати фотографії родичів дитини, місця її проживання до влаштування у прийомну сім’ю, малюнки, листи, короткий опис фактів із життя дитини. Матеріал, що буде розміщений в альбомі, повинен сприяти створенню повноцінної картини життя дитини, - підкреслила Анжела Карпінська.

Фахівець зазначила, що книгу-альбом найкраще упорядкувати прийомними батьками разом із дітьми. А для забезпечення права дитини на індивідуальність потрібно підтримувати контакти з біологічною ріднею. Основними формами таких відносин є зустрічі, листування, телефонне та скайп спілкування.

Прийомні матері та мама-виховтель обмінялися своїми ідеями.

Після обговорення акцентували увагу на правилах релаксації і виробили кілька правил, щоб почуватися краще:

1. Рухатися. Ми говоримо про рух, як про спосібпідняти настрій, а не швидко схуднути. Рух сприяє виробленню ендорфінів, а ті, в свою чергу, допомагають міцно спати вночі.

2. Дивитися телевізор. Після напруженого робочого дня потрібно відволіктися, подивитися шоу або комедійний фільм.

3. Пам’ятати про себе. Зосередитися на приємних речах, на тому, що подобається саме нам. Ні чоловік, ні діти не зроблять нас щасливими, якщо ми самі не допоможемо собі в цьому. Витрачати вільний час на свої захоплення, керуючись правилом: «гарний настрій у мами – гарний настрій у всієї родини».

4. Фантазувати і мріяти. Книги – це кращий спосіб увійти в світ власних фантазій і бажань. Щоб в повній мірі насолоджуватися життям, намагайтеся регулярно читати. Приділяти читанню хоча б годину. Можна слухати аудіо книги.

     5. Слухати улюблену музику. Ніщо не може підняти настрій швидше, ніж улюблена музика. Вона не тільки змінює душевний стан, але і підтримує його протягом довгого часу. Музика – це безтурботна реальність, яка нам доступна. Щоб стати щасливо. жінкою, візьміть за звичку частіше слухати гарну музику, хай це будуть композиції, що вас надихають і викликають приємні емоції.

   6. Пам’ятати, що прийняті в родину діти (і біологічні теж) – це наш вибір.

Нововолинський центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet