На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Інвестори зацікавилися Нововолинськом

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Інвестори зацікавилися Нововолинськом

Створено: Понеділок, 08 жовтня 2018, 17:04
Перегляди: 810
Поділитися

IMG 4607

Уже впродовж багатьох років Нововолинськ залишається інвестиційним лідером на Волині. Загалом з початку інвестування в економічний сектор міста надійшло 122 мільйони 320 тисяч доларів США прямих іноземних інвестицій, що становить 47 відсотків інвестиційних надходжень Волинського краю.

Більше двох тисяч доларів іноземних інвестицій припадає на одного мешканця Нововолинська. За цим показником місто тримає першість у Волинській області.

Свого часу Нововолинськ і селище Жовтневе (тепер Благодатне) отримали особливий статус території пріоритетного розвитку із спеціальним режимом інвестиційної діяльності, яка дала очікувані  результати у плані залучення інвестицій (зараз на дію цього закону накладено мораторій). Тоді у шахтарське місто прийшло кілька солідних інвесторів, які тут успішно прижилися і далі розвивають свій бізнес. Зручне географічне розташування Нововолинська, близькість кордону з Євросоюзом, наявність вільних виробничих площ, розвинена інфраструктура і надалі приваблюють інвесторів.

Сьогодні у рамках робочої програми німецько-української торговельної палати Нововолинськ відвідали представники відомого європейського бренда, який виготовляє комплектуючі для салонів легкових автомобілів.

IMG 4603

 

Гості зустрілися з керівництвом міської влади, а після цього оглянули потенційні об’єкти для інвестування. Найбільше їх зацікавила земельна ділянка «Індустріальний парк Нововолинськ».

За результатами візиту іноземців до нашого міста досягнута домовленість сторін про створення «дорожньої карти» щодо початку процедури інвестування відповідно до діючого законодавства України.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet