Про місто НОВИНИ МІСТА Інвестори зацікавилися Нововолинськом

Інвестори зацікавилися Нововолинськом

Створено: Понеділок, 08 жовтня 2018, 17:04

Уже впродовж багатьох років Нововолинськ залишається інвестиційним лідером на Волині. Загалом з початку інвестування в економічний сектор міста надійшло 122 мільйони 320 тисяч доларів США прямих іноземних інвестицій, що становить 47 відсотків інвестиційних надходжень Волинського краю.

Більше двох тисяч доларів іноземних інвестицій припадає на одного мешканця Нововолинська. За цим показником місто тримає першість у Волинській області.

Свого часу Нововолинськ і селище Жовтневе (тепер Благодатне) отримали особливий статус території пріоритетного розвитку із спеціальним режимом інвестиційної діяльності, яка дала очікувані  результати у плані залучення інвестицій (зараз на дію цього закону накладено мораторій). Тоді у шахтарське місто прийшло кілька солідних інвесторів, які тут успішно прижилися і далі розвивають свій бізнес. Зручне географічне розташування Нововолинська, близькість кордону з Євросоюзом, наявність вільних виробничих площ, розвинена інфраструктура і надалі приваблюють інвесторів.

Сьогодні у рамках робочої програми німецько-української торговельної палати Нововолинськ відвідали представники відомого європейського бренда, який виготовляє комплектуючі для салонів легкових автомобілів.

Гості зустрілися з керівництвом міської влади, а після цього оглянули потенційні об’єкти для інвестування. Найбільше їх зацікавила земельна ділянка «Індустріальний парк Нововолинськ».

За результатами візиту іноземців до нашого міста досягнута домовленість сторін про створення «дорожньої карти» щодо початку процедури інвестування відповідно до діючого законодавства України.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.