Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинських освітян привітали зі святом

Нововолинських освітян привітали зі святом

Створено: Неділя, 07 жовтня 2018, 10:38

освіта

Щороку у першу неділю жовтня  працівники освіти  відзначають своє професійне свято. Ця професія – найблагородніша серед інших. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви.

освіта2 copy

Сьогодні  у  нововолинських школах, садочках, позашкіллі  трудиться  близько 1400 осіб.

jcdsnf 1 copy

Напередодні професійного свята відбулися урочистості у міському палаці культури. Освітян привітали міський голова Віктор Сапожніков, начальник галузевого управління Ольга Лакиш, голова  профспілки працівників освіти Ніна Гніровська.

-Вітаю усіх, хто  працює на освітянській ниві : від техпрацівника до директора,  хто дає знання,  вчить всіх нас з самого малку доброго й розумного, - зазначив міський голова, звертаючись до присутніх у залі.-Тож будьте чесними, працьовитими, справедливими, виховуйте в дітях найкращі людські чесноти. Саме від вас залежить, який життєвий шлях обере учень, яку користь він принесе суспільству. За вашу працю низький вам уклін, адже вашими серцями і вашими знаннями плекається майбутнє України.

освіта4

Кращих представників галузі за багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві, вагомий внесок у справу навчання і виховання молодого покоління   нагородили грамотами і подяками.

jcdsnf 3

А вихованці творчих колективів навчальних закладів міста підготували для своїх наставників   святкову концертну програму. Задушевні мелодії дарував освітянам  народний аматорський оркестр “Елегія».

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.