Про місто НОВИНИ МІСТА Легальна зайнятість – запорука соціального захисту

Легальна зайнятість – запорука соціального захисту

Створено: Четвер, 04 жовтня 2018, 11:14

З метою підвищення обізнаності безробітних щодо переваг легальної зайнятості та застереження від проявів шахрайства при працевлаштуванні, у Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості проведено інформаційний семінар на тему: «Легальна зайнятість».

До участі у заході запрошено заступника начальника Нововолинсько-Іваничівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Світлану Радиховську та представника Нововолинського бюро правової допомоги Володимир-Волинського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тамару Нич.

Присутніх інформували про ризики нелегальної тіньової зайнятості, види шахрайства при працевлаштуванні в Україні та за кордоном. Пошукачів роботи ознайомили з чинним законодавством про працю, шляхами реалізації права на працю, гарантіями працівників. Розповіли про умови зарахування страхового стажу, переваги отримання офіційної заробітної плати.

Під час спілкування зареєстровані безробітні отримали вичерпні роз’яснення на питання, які їх цікавили.

Провідний фахівець з профорієнтації

відділу активної підтримки безробітних                               Оксана Самолюк