Про місто НОВИНИ МІСТА Детінізація ринку праці - на контролі міської влади

Детінізація ринку праці - на контролі міської влади

Створено: Середа, 03 жовтня 2018, 14:30

IMG 4400-1

Сьогодні заступник міського голови Олександр Громик провів нараду з працівниками відділу  з питань праці, на якій обговорили заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення. Відповідне розпорядження Уряд ухвалив 5 вересня 2018 року, мета якого  –  посилення контролю за оформленням трудових відносин з найманими працівниками.

Розпорядженням передбачено  проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення, починаючи з 5 жовтня цього року.

Олександр Громик доручив працівникам відділу  приступити до реалізації норм розпорядження.

Нагадаємо, відповідно до рішення Нововолинської міської ради від 19 вересня 2018 року  у структурі апарату міської ради та її виконавчого комітету з 01 жовтня 2018 року   утворено відділ з питань праці, на який покладено функції у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю та здійснення контролю за охороною праці.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Фото із сайту http://нововолинськ.com.ua/