Про місто НОВИНИ МІСТА Сузір"я талантів зібрав фестиваль у княжому місті

Сузір"я талантів зібрав фестиваль у княжому місті

Створено: Неділя, 30 вересня 2018, 20:47

Изображение 005 copy

Фестиваль української традиційної культури «Український коровай-сузір'я»,  який одинадцятий раз  проходив сьогодні у княжому місті, продемонстрував різноманітність творчих надбань Володимир-Волинського району та Волинського краю. Цей захід символізує завершення сезону жнив, прославляє працю хліборобів.

Яскраве свято зібрало справжнє сузір’я талантів.
Більше сорока весільних хлібів представили на виставку коровайниці із Володимир-Волинського та з інших районів області.Серед них  і три нововолинські майстрині: Ткачук Катерина, Соловко Юлія та Федорчук Наталія.

Упродовж дня у рамках фестивалю, що проходив у парку "Слов"янський", діяли виставки декоративно-прикладного мистецтва, фотовиставки, проводилися майстер-класи з виготовлення виробів з природного матеріалу, дитячі  розваги та козацькі забави, а сільські господині закликали до імпровізованих світлиць.

Організатори дійства - Володимир - Волинська  райдержадміністрація  та района рада - потурбувалися  про насичену та цікаву концертну програму. Окрасою свята став виступ народної артистки України Ніни Матвієнко.

Також своє мистецтво дарували глядачам фольклорні колективи краю. Народний аматорський фольклорний колектив «Серпанок» Будинку культури селища Благодатне Нововолинської міської ради відтворив фрагмент весільного обряду «Запросини», за що отримав грамоту районної адміністрації.

Фестиваль подарував усім присутнім гарний настрій та чимало позитивних  емоцій.

Изображение 042 copy

Изображение 070

Изображение 073 copy

Изображение 081

Изображение 089

Изображение 105

Изображение 116

Изображение 133

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.