На сайті 89 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську відкрили заправку для електромобілів

president1    kabmin1    verhovna-rada1

У Нововолинську відкрили заправку для електромобілів

Створено: П'ятниця, 21 вересня 2018, 11:04
Перегляди: 170
Поділитися

 IMG 6244

Завдяки спільному проекту Бош Авто Сервіс «Формула» та медичного центру «Здорова сім’я» 20-го вересня у Нововолинську відкрили станцію заправки для електромобілів. Користуватися нею можна безкоштовно усім власникам електрокарів.

 

Директор Бош Авто Сервіс «Формула» Богдан Бадзюнь зазначив, що проект був організований разом з компанією Tesla Club Ukraine.

Під час офіційної церемонії перетинання червоної стрічки був заступник міського голови Володимир Дмитрович Рожелюк, який привітав із вагомою подією та побажав процвітання та розвитку цьому проекту на майбутнє. Богдан Миколайович висловив сподівання, що кількість електромобілів у місті зростатиме, адже користування ними економить бюджет і саме за такими – майбутнє.

- Зарядити електрокар на станції відтепер можуть і місцеві власники, і ті, хто у Нововолинську проїздом, а для зручності послугу можна замовити через Інтернет, або за номером телефону, – зазначив директор.

IMG 6237

Першим клієнтом став електромобіль приватної клініки «Здорова сім’я», директором якої є Сергій Крижановський. Відтак для медичного центру «Здорова сім’я» перевезення їхніх пацієнтів з інших міст на лікувальні процедури стане зручним, а головне – безоплатним!

Руслан Хорін, представник зі Львівщини мережі заправних станцій України Go To-U від Tesla Club Ukraine зазначив, що це непростий крок, адже інноваційні технології досить важко поширюються Україною, та дуже добре, що є компанії, які їх підтримують.

Наразі у Нововолинську вже є декілька електромобілів, проте директор «Формули» має надію, що з часом їх побільшає, бо переконаний - за ними майбутнє.

Людмила Трубнікова.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet