Про місто НОВИНИ МІСТА Виконком ухвалив зміни до міського бюджету

Виконком ухвалив зміни до міського бюджету

Створено: Вівторок, 18 вересня 2018, 16:42

Видаткова   частина  міського бюджету збільшується на 8 мільйонів 877 тисяч гривень , в тому числі загального фонду -  на 6 мільйонів 778 тисяч гривень,  бюджету  розвитку  спеціального фонду - на 2 мільйони 099 тисяч гривень. Про йе йшлося на черговому засіданні виконкому 18 вересня. Щодо змін  до головного фінансового документа  на 2018 рік поінформувала начальник фінансового управління Галина Бурочук.

За її словами, нещодавно місто отримало медичну субвенцію з держбюджету в сумі 3 мільйони 808 тисяч гривень. Ще один мільйон 770 тисяч гривень надійшов з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку.В основному ці кошти передбачені на освітню галузь: 1,5 мільйона гривень - на капремонт ДНЗ, по 90 тисяч гривень – на придбання кабінетів хімії в ЗОШ №2 і 6  і 90 тисяч гривень – на придбання звукопідсилювальної апаратури для НЦДЮТ. 4  тисячі 500 гривень гривень обласної субвенції скеровано  для надання допомоги на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни та 7  тисяч гривень на  пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.  Окрім цього,  субвенція з державного бюджету в сумі 100 тисяч гривень направлена на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань.

Також члени виконкому перерозподілили кошти загального фонду. Насамперед, виділили кошти на зарплату освітянам, адже державної субвенції на виплату заробленого наразі недостатньо.

Під час засідання виконкому міський голова Віктор Сапожніков повідомив, що на часі податкова реформа. Нововолинське відділення більше не підпорядковуватиметься Володимир-Волинській об’єднній державній податковій інспекції. Окремий підрозділ діятиме у Нововолинську. Однак, юридична особа буде лише в Головному управлінні в Луцьку.Він висловив сподівання, що  у разі самостійності робота податкової буде більш  результативною.

-   Маємо шукати джерела, аби перевиконання міського бюджету становило більше 105 відсотків, аби  виділити додаткові ресурси на важливі галузі міського господарства, - зазначив міський голова.

Загалом на засіданні виконкому розглянули майже 50 питань, з яких прийняті  відповідні рішення.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.