Про місто НОВИНИ МІСТА Комісія прийняла рішення в інтересах дітей

Комісія прийняла рішення в інтересах дітей

Створено: Четвер, 13 вересня 2018, 11:51

familia 560x280

Дев’ятнадцять питань розглянули на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дітей 12 вересня 2018 року. Його провів перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

За кожною розглянутою справою -  доля дитини, а то й декількох.

Три рішення, які прийняла комісія, стосувалися позбавлення батьківських прав, в одному випадку - батька, а в двох інших - матерів, відносно своїх малолітніх дітей. Цьому передували  висновки відповідних служб, які працювали із сім’ями,  а також і  спілкування з батьками, які, на жаль, на своїй життєвій стежині розгубили батьківські почуття, турботу та  відповідальність за своїх дітей.

Розглянувши клопотання матері, визначили дні та години її участі у вихованні своєї неповнолітньої доньки.

Члени комісії затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що проживають у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Відповідно до висновуку комісії троє дітей мають підстави для наданоня їм статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Значна частина питань порядку денногоо стосувалася здійснення правочинів з нерухомим майном в інтересах дітей.

Усі підготовлені проекти рішень будуть внесені для затвердження на розгляд чергового засідання виконкому.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.