Про місто НОВИНИ МІСТА Депутати вивчають проекти рішень у комісіях

Депутати вивчають проекти рішень у комісіях

Створено: Четвер, 06 вересня 2018, 17:24

поржд

Готуючись до двадцять шостої сесії міської ради сьомого скликання, депутати розпочали обговорювати у комісіях проекти рішень, що внесені до її порядку денного. Сьогодні відбулося засідання двох постійних депутатських комісій: з питань соціального захисту населення, материнства і дитинства, охорони здоров’я та екології, яку очолює Магомед Магомаєв, та з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, законності, діяльності ЗМІ, правопорядку та протидії корупції на чолі з Андрієм Нагорним. У засіданнях взяв участь перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

Найперше обранці громади заслухали начальника фінансового управління міськвиконкому Галину Бурочук щодо підсумків виконання міського бюджету за І півріччя 2018-го та внесення змін до головного фінансового документа міста.

Також депутати розглянули питання про внесення змін та доповнень до структури і штатів виконавчих органів Нововолинської міської ради.

У зв’язку із реформою децентралізації, переходом на новий порядок здійснення контролю за дотриманням законодавства про працю проектом рішення пропонується вивести зі структури Управління праці та соціального захисту населення відділ з питань трудових відносин та сімейної політики. Натомість, з 1 жовтня 2018 року утворити у структурі апарату міської ради та її виконавчого комітету відділ з питань праці, без статусу юридичної особи, загальною чисельністю 3 штатних одиниці, поклавши на нього функції у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю та здійснення контролю за охороною праці.

Ще одне питання, яке розглянули члени постійних депутатських комісій – утворення комунального некомерційного підприємства «Нововолинський Центр первинної медико-санітарної допомоги Нововолинської міської ради Волинської області». З цього питання роз’яснення надала головний лікар Центру ПМСД Ольга Попіка. Вона зауважила, що за умовами медичної реформи Центр первинної медико-санітарної допомоги має стати комунальним некомерційним підприємством, адже тільки у такому статусі медичні заклади зможуть укласти договори з Національною службою здоров’я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з державного бюджету.

Комісія погодила запропоновані проекти рішень внести на розгляд сесії міської ради, яка запланована на 19 вересня 2018 року.

Завтра інші постійні депутатські комісії міської ради продовжать свою роботу.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.