Про місто НОВИНИ МІСТА ДП "Волиньвугілля" відзначає 20-річний ювілей

ДП "Волиньвугілля" відзначає 20-річний ювілей

Створено: Вівторок, 04 вересня 2018, 17:00

Сьогодні, 4 вересня 2018 року ДП «Волиньвугілля» відзначає своє 20-річчя. З цієї нагоди у приміщенні адмінбудинку відбулися урочистості.

IMG 3989 copy

Колектив державного підприємства, його ветеранів, керівників шахтарських підприємств привітав міський голова Віктор Сапожніков.

Очільник міста пригадав роки становлення ДП «Волиньвугілля», яким передувала копітка праця. Це і збір підписів, і погодження в усіх службах, і підготовка проекту наказу. У результаті було утворено нову структуру, до складу якої увійшли шахта №1, шахта "Бужанська", шахта №5 "Нововолинська", шахта №9 "Нововолинська", ремонтно-механічний завод,"Волиньвуглепостач". Це дало можливість продовжити життя волинських шахт ще на 20 років, а також і будівництво десятої шахти.

З вдячністю Віктор Сапожніков згадав людей, які творили славу шахтарської галузі, серед яких і Почесний громадянин міста, колишній директор шахти №9 «Нововолинська» Олександр Горбунов.

За багаторічну сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків та з нагоди 20-ї річниці створення державного підприємства «Волиньвугілля» міський голова вручив подяки

Буткевич

Зінаїді Борисівні

Гочачко

Леоніду Васильовичу

Дулько

Сергію Вікторовичу

-         директору з економіки державного підприємства «Волиньвугілля»;

-         генеральному директору державного підприємства «Волиньвугілля»;

-         технічному директору державного підприємства «Волиньвугілля».

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодіїіз ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.