На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинській міській раді діятиме пропускний режим

У Нововолинській міській раді діятиме пропускний режим

Створено: Вівторок, 31 липня 2018, 08:32

ороро

Міський голова Віктор Сапожніков провів робочу нараду з керівниками структурних та відокремлених підрозділів виконкому, з приводу запровадження пропускного режиму до адмінбудівлі, що по проспекту Дружби, 27.

Очільник міста повідомив, що днями в приміщенні міської ради проводили антитерористичні навчання працівники СБУ. Перевіряли надійність фізичного захисту та охорони адміністративного приміщення.

- За два роки це уже третя така перевірка. Нам було винесено припис стосовно того, що у адміністративній будівлі Нововолинської міської ради не здійснюється пропускний режим, не ведеться журнал реєстрації, що суттєво спрощує проникнення сторонніх осіб із метою вчинення злочинних дій, - наголосив міський голова.

бьтол

Відтак, аби запобігти проникненню в службові приміщення, а також забезпечити порядок внесення (винесення) матеріальних цінностей і входу (виходу) працівників та відвідувачів, було прийнято рішення запровадити пропускний режим. Зокрема, йдеться про електронні замки та систему контролю і управління доступом.

- Перш ніж прийняти рішення я вивчив досвід і сусідніх міст, і закордонний. Приміром у Володимирі-Волинському уже давно діє пропускний режим. При вході в міську раду там сидять муніципали і здійснюють реєстрацію відвідувачів. Натомість у Луцьку пішли шляхом електронних пропусків. Я теж схиляюсь до електронного пропускного режиму. Це сучасний підхід. До слова, у Європі такою системою пропуску користуються уже багато років, - додав Віктор Сапожніков.

Електронні замки планують встановити на другому та третьому поверхах. У перспективі, якщо така система себе оправдає, ними обладнають і входи на  четвертий та п'ятий поверхи. Доступ до ЦНАПу залишиться вільним.