Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинску вперше пройшов конкурс на заміщення вакантних посад директорів шкіл

Створено: Четвер, 26 липня 2018, 17:22

Сьогодні, 26 липня, у Нововолинській міській раді відбулося два засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на заміщення вакантних посад директорів Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 та Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 імені Т.Г. Шевченка.

Голова комісії, перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський повідомив, що конкурсний відбір проходив у два етапи: претенденти письмово відповідали на п’ять питань, серед яких, крім законодавства України, були й ситуаційні питання психологічного та практичного характеру, а також презентували перспективні проекти розвитку навчальних закладів.

«Відповідно до прийнятого у вересні Закону України про освіту такі конкурси повинні проходити публічно, а відповідне положення міською владою було прийняте у червні цього року», - зазначив Андрій Миронович.

До складу комісій по двом навчальним закладам увійшли депутати міської ради, представники структурних підрозділів виконкому, педагогічного колективу та батьківського комітету зазначених шкіл.

Презентуючи свої перспективні плани розвитку шкіл, кандидати наголошували на тому, що головним є створення умов для розвитку інноваційної особистості в інформативному суспільстві, яка вміє навчатися, практично мислити, досягати поставлених цілей та працювати спільно в колективі.

Результати конкурсу буде оголошено у понеділок, 30 липня.

До слова, на конкурс подали документи двоє осіб: на посаду директора Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 – Василь Гордійчук, на посаду директора Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 імені Т.Г. Шевченка – Таїса Сачук. Обидва були допущені до проходження конкурсу.