Про місто НОВИНИ МІСТА Проект рішення Нововолинської міської ради «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у роздрібній торговельній мережі»

Створено: Понеділок, 23 липня 2018, 17:15

Офіційне повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта

проекту рішення Нововолинської міської ради «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у роздрібній торговельній мережі»

З метою впорядкування роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом, обмеження щодо їх продажу, недопущення порушень громадського порядку в нічний час доби, зменшення кількості злочинів скоєних у стані алкогольного сп’яніння, формування в суспільстві здорового способу життя та на виконання  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових»,Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму» відділ торгівлі, побуту та захисту прав споживачів виконавчого комітету Нововолинської міської ради виносить на розгляд міської ради проект рішення «Прозаборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у роздрібній торговельній мережі».

Метою прийняття рішення «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у роздрібній торговельній мережі» є впорядкування роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом, обмеження щодо їх продажу, усунення порушень громадського порядку у нічний час доби та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння.

Проект рішення Нововолинської міської ради та аналіз його регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному сайті Нововолинської міської ради  за адресою: www.novovolynsk-rada.gov.ua, в розділі «регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення Нововолинської міської ради «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у роздрібній торговельній мережі» будуть прийматись у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом місяця з моменту розміщення (оприлюднення) на офіційному сайті Нововолинської міської ради проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу (26.07.2018р.) за адресою: м. Нововолинськ, пр. Дружби, 27, каб. 203, (відділ торгівлі, побуту та захисту прав споживачів виконавчого комітету Нововолинської міської ради).

Начальник відділу торгівлі,

побуту та захисту прав споживачів

І.М. Сибіра