На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Погасити податковий борг та активізувати роботу з боржниками

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Погасити податковий борг та активізувати роботу з боржниками

Створено: Четвер, 19 липня 2018, 15:04
Перегляди: 263
Поділитися

иии

Нововолинський міський голова Віктор Сапожніков провів робочу нараду з питання погашення податкового боргу до міського бюджету. Участь взяли начальник Нововолинського відділення Володимир-Волинської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області Володимир Денисенко, начальник Нововолинського міського відділу державної виконавчої служби Ірина Назарук, представники структурних підрозділів виконкому.ььььь

За підсумками першого півріччя 2018 року, сума податкового боргу до казни міста становить дев’ять з половиною мільйонів гривень. До того ж, спостерігається негативна тенденція до нарощення боргу.

Основними боржниками, котрі негативно впливають на рівень виконання доходів бюджету міста, є підприємство «Оснастка-Сервіс», ДП «Волиньвугілля», Шахта №1 «Нововолинська».

Відтак, міський голова наголосив на активізації роботи відповідних служб із боржниками.

«Мене не влаштовує ситуація, що склалась, і та пасивна позиція, яку ми зайняли. Сьогодні потрібно спільно думати, звідки поповнювати бюджет, а не нарощувати борги. Через мільйонну заборгованість перед комунальними підприємствами місто постійно у підвішеному стані. Якщо «Волиньвугілля» та шахти не розрахуються із водоканалом, а заборгованість на сьогодні три мільйони гривень, ми ризикуємо залишитись без води. Тому потрібно активізувати судову тяганину. Якщо боржники не планують повертати заборговане, потрібно стягувати його через суд», - зауважив Віктор Сапожніков.

За результатами наради, поставлено низку завдань та заплановано засідання робочої групи з питань сплати податкових та інших обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів, на яке запросять директорів найбільших підприємств-боржників міста.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet