На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Пенсійний фонд України запровадив новий онлайн – сервіс для громадян – СМС – інформування

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Пенсійний фонд України запровадив новий онлайн – сервіс для громадян – СМС – інформування

Створено: П'ятниця, 13 липня 2018, 11:15
Перегляди: 267
Поділитися

cvc

Відтепер, за допомогою СМС – повідомлень Пенсійний фонд інформуватиме пенсіонерів про призначення та перерахунок пенсій, а застрахованих осіб  –  про сплату за них єдиного соціального внеску та розмір їхнього страхового стажу.

У зв’язку з цим, запрошуємо всіх бажаючих з числа пенсіонерів та застрахованих осіб завітати до Нововолинсько-Іваничівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області та надати відповідні контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання СМС – повідомлень від Пенсійного фонду України.

Одночасно закликаємо жителів Нововолинська реєструватися на Веб – порталі Пенсійного фонду України. Адже, користуючись електронним сервісом Фонду,  ви матимете доступ до даних, які містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування та будете володіти інформацією щодо пенсійного забезпечення та сплачених страхових внесків.

Крім цього, особи, які користуються послугами веб – порталу за допомогою електронного цифрового підпису, мають можливість замовити послугу СМС – інформування безпосередньо на порталі, не звертаючись до органів  Пенсійного фонду України

 

Тетяна Кошлата, начальник Нововолинсько-Іваничівського

об’єднаного управління Пенсійного фонду України.                

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet