Про місто НОВИНИ МІСТА Проблеми у комуналці міста та шляхи їх вирішення обговорили на нараді

Проблеми у комуналці міста та шляхи їх вирішення обговорили на нараді

Створено: Четвер, 12 липня 2018, 16:12

IMG 4842-630x420

У Нововолинській міській раді, під керівництвом заступника міського голови Володимира Рожелюка, відбулася робоча нарада, на якій розглянули актуальні проблеми комунального господарства міста.

Під час наради заступник міського голови окреслив керівникам місцевих комунальних підприємств план роботи на найближчий період.

Зокрема, з'ясовували ситуацію, яка нещодавно сталася у сквері поблизу майбутнього супермаркету АТБ. Нагадаємо: там здійснили самовільну вирубку дерев.

"Нас обманули, запевняючи, що усі необхідні дозволи в них є та прогнали людей, які перешкоджали незаконній вирубці дерев, однак, як пізніше з'ясувалося, цих документів у них не було",- зауважив Володимир Рожелюк. А також розпорядився найближим часом скласти на відповідальних осіб адміністративний протокол та зобов'язати їх висадити саджанці нових дерев.

Оскільки, безпритульні собаки продовжують атакувати жителів міста, зокрема, черговий інцидент трапився вчора у центрі міста, то заступник голови дав розпорядження директору виробничого управління комунального господарства ЖКО Артему Жигалюку, якнайшвидше знайти дієве рішення цієї проблеми.

Також  під час наради Володимир Рожелюк нагадав усім присутнім  комунальникам, що до Дня міста залишилось трохи більше місяця та дав розпорядження розпочати підготовку, а саме: зайнятися прибиранням міста та прибудинкових територій. Окрім того, дав розпорядження провести роботу із місцевими підприємцями, офіси і магазини яких розташовані на центральних вулицях міста, щодо необхідності облаштувати та привести до ладу фасади, сходи та вікна цих приміщень.

Серед питань які розглянули під час робочої наради також були: підготовка до опалювального сезону, контроль за тарифами на комунальні послуги, відновлення доріжок до Алеї героїв. Також Володимир Рожелюк розпорядився розпочати розмітку доріг по місту.

Під час робочої наради стало відомо, що нещодавно наше місто стало володарем гранту на суму 98 тисяч гривень на освітлення, які будуть використані на заміну 30 ліхтарів. 10 тисяч гривень на реалізацію цього завдання буде використано із місцевого бюджету.

У ході наради заступник голови звелів комунальникам завершити роботи по освітленню на вулиці Сонячній, Сковороди, а також біля лікарні та місцевого базару, посилити роботу двірників на вулицях міста, відремонтувати та перевірити справність дитячих майданчиків, облаштувати пісочниці та пофарбувати атракціони.