На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА У міській раді зустрічалися керівники ОСББ

president1    kabmin1    verhovna-rada1

У міській раді зустрічалися керівники ОСББ

Створено: П'ятниця, 06 липня 2018, 12:20
Перегляди: 359
Поділитися

    IMG 2831

   Сьогодні у приміщенні міської ради відбулася нарада за участю керівників комунальних служб міста, окремих відділів міськвиконкому та голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Її провів заступник міського голови Володимир Рожелюк.

    IMG 2829

      Нині у Нововолинську функціонує 188 ОСББ. Наше місто є одним з найактивніших на Волині у цьому напрямку.

        Одне з питань, на якому акцентувалася увага на нараді, стосувалося підготовки об’єктів житлового фонду до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років. Володимир Рожелюк закликав до активізації наведення благоустрою прибудинкової території, зокрема, покосити траву, вчасно вивозити побутові відходи. Менше двох місяців залишилося до Дня міста та до цієї дати необхідно впорядковуючи територію на вулицях та біля будинків.

IMG 2826

  Під час зустрічі також йшлося про обслуговування внутрішньобудинкових інженерних мереж. Нагадаємо, що з квартплати населення буде виокремлено плату за обслуговування інженерних мереж тепла і води, і вона буде додана до тарифу   на   водопостачання і теплопостачання. Тобто, пропорційно з квартплати ця послуга перейде в оплату за тепло і воду.

       Генеральний директор житлово-комунального об’єднання Олена Чайка подякувала керівникам ОСББ за активну роботу. Вона зазначила, що ініціативи громадськості щодо створення ОСББ підтримує міська влада. Вона підкреслила, що цьогоріч відповідно до Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з міського бюджету виділено 600 тисяч гривень. Кошти майже освоєні. Наразі є ще три проекти, які також будуть поступово реалізовуватися.

 З лідерами ОСББ спілкувалися директор КП «Нововолинськтеплокомуненерго» Анатолій Гаврилюк, директор підприємства «Нововолинськводоканал» Володимир Озімчук, заступник директора виробничого управління комунального господарства Артем Авельчук, начальник відділу відділу архітектурно-будівельного контролю міськвиконкому Сергій Гальчик, начальник Нововолинського Центру надання адміністративних послуг Алла Ковальчук та військовий комісар Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату Олександр Плужнік.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та 

 зв"язків з громадськістю міськвиконкому/

           

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet