На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Навичкам самопрезентації навчали на тренінгу

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Навичкам самопрезентації навчали на тренінгу

Створено: Середа, 04 липня 2018, 11:26
Перегляди: 202
Поділитися

     IMG 7614

     Днями у приміщенні Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості відбулися тренінги за участю тренера ТзОВ «Вектор Успіху» Світлани Шевченко на тему: «Самопрезентація» та «Формування активної життєвої позиції осіб з особливими потребами».

 

      Тренінг самопрезентації мав на меті оволодіння учасниками технікою позитивної самопрезентації, створення іміджу, ефективного представлення себе, формування навичок правильного написання резюме, впевненої поведінки під час проходження співбесіди.

      Під час тренінгу Світлана Шевченко активно спілкувалася з учасниками,

сприяла формуванню конкретних вмінь та навичок необхідних для самопрезентації за допомогою використання психологічних вправ: «Аналіз критеріїв успішного публічного виступу», «Виступ без півдготовки», та інші.

     Під час наступного тренінгу «Формування активної життєвої позиції осіб з особливими потребами» тренер розповідала наскільки важливі розвиток знань, загальних умінь та навичок, які дають людям з особливими потребами змогу розв’язувати проблеми працевлаштування у складних соціальних умовах. Навчитися правильно спілкуватися, запобігати конфліктам та самовдосконалюватися- ось основна мета тренінгу.  

Учасники заходу отримали конкретні поради як не розчаруватись у житті, як позбутись ліні та невпевненості, сконцентруватись на основних цілях і зуміти їх досягти.

    

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet