Про місто НОВИНИ МІСТА Щоб зробити місто безпечним

Щоб зробити місто безпечним

Створено: П'ятниця, 29 червня 2018, 14:41

Питання  про встановлення камер зовнішнього відеонагляду та посилення безпеки міста стало темою наради, яка відбулася днями  у приміщенні міської ради  за участю  представників  влади, правоохоронних органів та  підприємців. Її провів міський голова Віктор Сапожніков.

Майже усі тридцять камер, які придбали за кошти міського бюджету, уже  встановлені. Вони виведені на монітор черговому міського відділу поліції. Долучилися до цього процесу  і місцеві підприємці: п’ять приладів відеонагляду, які  також під`єднані до загальноміської системи, встановлені на їхній власності. Усі засоби відоеспостереження обслуговуватимуть коштом міста.

Віктор Сапожніков подякував місцевим підприємцям за підтримку та розуміння.Він запевнив, що робота у напрямку встановлення відеокамер продовжуватиметься й надалі. Загалом 128 засобів відеонагаляду можна вивести на пульт чергового поліції.

Камери уже встановлені біля виконкому; на б-рі Шевченка 8;на пр. .-ті Перемоги 2а;на перехресті пр-ту  Перемоги і вул.Соборної; на 15-ому мік-ні  (район Кастелло ); біля Свято-Духівського обору; на  перехресті пр-ту Дружби і вул.Святого Володимира (2 камери), на перехресті автостанції (2 камери); біля лікарні;на б-рі Шевченка (2 камери); біля стихійного ринку на пр-ті Перемоги;біля пожежної; на пр-ті Дружби, 10 (ОСББ); на кільці (виїз з міста  – Львів/Іваничі (2 камери); р-н заводу СТО (2 камери);на вул.Святого Володимира, 1;біля кафе «Юність», біля магазинів «Рубін», «Грайлик», на 15-ому мікр-ні (буд.9, 25).

Варто зауважити, що система повинна поліпшити швидкість реагування та рівень розкриття злочинів місцевими правоохоронцями.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та

зв"язків з громадськістю міськвиконкому.