Про місто НОВИНИ МІСТА Відбулося позачергове засідання виконком

Відбулося позачергове засідання виконком

Створено: Середа, 27 червня 2018, 16:38

Сьогодні , 27 червня 2108 року, відбулося позачергове засідання виконкому, на якому розглянули два питання. Першим заслухали повідомлення заступника міського голови Олександра Громика про продовження дії угоди про співпрацю між виконавчим комітетом Нововолинської міської ради та ПО «Українська некомерційна енергетична агенція».

З метою якісного виконання усіх завдань, передбачених угодою між Європейським союзом та виконавчим комітетом Нововолинської міської ради щодо продовження дії проекту «Перший крок у переході на використання відновних джерел енергії у місті Нововолинськ» виконавчий комітет погодив термін дії (42 місяці), перелік завдань та бюджет проекту. У переліку завдань, виконання яких покладено на ПО «Українська некомерційна енергетична агенція» – комплекс заходів  у рамках підтримки  проекту щодо реалізації демонстраційного об’єкту – ЗОШ №7. Зокрема, вони передбачають здійснення технічного контролю за виконаннням робіт по комплексній термомодернізації ЗОШ №7, підготовка технічної звітності по реалізованих заходах та ряд інших.

Виконком прийняв рішення про упорядкування надання житлових та комунальних послуг комунальними підприємствами міста у сфері житлово-комунальних послуг.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та

зв"язків з громадськістю міськвиконкому.