Про місто НОВИНИ МІСТА Держслужбовців міста привітали зі святом

Держслужбовців міста привітали зі святом

Створено: Субота, 23 червня 2018, 11:15

Цьогоріч Державна служба України відзначає свій столітній ювілей. З нагоди свята сьогодні міський голова Віктор Сапожніков привітав держслужбовців міста.

«Бути державним службовцем - це велика відповідальність. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості. Без держслужбовців зараз не може обійтися жодна з держав. Однак, ним може бути далеко не кожен. Дійсно хорошого, відповідального працівника державної служби зараз знайти не просто. Бо в цієї людини на високому рівні мають бути не лише знання і фах, а й поведінка на роботі, в суспільстві і навіть в побуті», - підкреслив міський голова.

За сумлінну працю, старанність, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята Віктор Сапожніков вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Нововолинської міської ради

МЕЛЬНИЧУК

Ларисі Валентинівні

БОЖКО

Людмилі Степанівні

КУШНІРУК

Ірині Олександрівні

БАДЗЮНЬ

Лілії Віталіївні

ТРОЦЮК

Олені Володимирівні

КУЗЬМИЧ

Ірин іВолодимирівні

-головному спеціалісту відділення комплектування Нововолинського об’єднаного військового комісаріату, працівника Збройних сил України;

- головному державному ревізору-інспектору ГУ ДФС у Волинській області;

- головному державному інспектору Нововолинського відділення Володимир-Волинської ОДПІ;

- головному державному ревізору-інспектору ГУ ДФС у Волинській області;

-начальнику відділу надходжень та видатків Управління Державної казначейської служби України у

м. Нововолинську Волинської області;

-головному спеціалісту відділу звітності та бухгалтерського обліку Управління Державної казначейської служби України у м. Нововолинську Волинської області

IMG 2539 copy

Міський голова подякував нагороджуваним за професіоналізм, старанність і практичний досвід, які слугують на користь громаді міста.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.