012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Створено: Субота, 23 червня 2018, 08:36

єзя copy copy copy

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації - Детальний план території земельної ділянки для будівництва кварталу житлової садибної забудови, обмеженому продовженням вул. Шахтарської, житловою забудовою на вул. Лопатіна і садівничого товариства «Жовтневий» у смт. Благодатне м. Нововолинська.

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: Благодатна селищна рада.

Розробник містобудівної документації: підприємець Семенюк В.Ф.

Підстава для розроблення: рішення Благодатної селищної ради від 24.01.2017 року                № 15/23 «Про дозвіл на розробку детального плану території для садибної житлової забудови».

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – Благодатна селищна рада,                   відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Основні техніко-економічні показники проекту: Проектом передбачається будівництво кварталу житлової садибної забудови, обмеженому продовженням вул. Шахтарської, житловою забудовою на вул. Лопатіна і територією садівничого товариства «Жовтневий» у                            смт. Благодатне м. Нововолинська, земельна ділянка - загальна площа 12,060 га, площа забудови –5,15 га, площа вулиць, проїздів – 2,42 га.

Проект складається з текстових та графічних матеріалів.

Графічні матеріали: Схема розташування території у планувальній структурі міста. Схема сучасного використання території. Схема планувальних обмежень. Проектний план забудови, план проектних ліній.

Текстові матеріали: Пояснювальна записка.

З детальним планом території можна ознайомитись; в приміщенні Благодатної селищної ради та у відділі містобудування та архітектури за адресою: м. Нововолинськ, Мікрорайон Шахтарський, 40.

Містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді Благодатної селищної ради та відділу містобудування та архітектури.

Пропозиції надаються особисто.

Пропозиції до детального плану території мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено детальний план території;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено детальний план території;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено детальний план території та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію;

5) народні депутати України, депутати Нововолинської міської ради.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.