012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Міський голова привітав колектив Нововолинського електромеханічного коледжу

Міський голова привітав колектив Нововолинського електромеханічного коледжу

Створено: П'ятниця, 08 червня 2018, 16:20

Сьогодні, 8 червня 2018 року, 60-річчя від дня створення відзначає Нововолинський електромеханічний коледж. З нагоди ювілейної дати до навчального закладу завітало чимало гостей. Серед них начальник управління освіти та науки Волинської облдержадміністрації Людмила Плахотна, міський голова Віктор Сапожніков, його заступник Олександр Громик, партнери, колеги, випускники усіх років випуску.

Міський голова подякував колективу електромеханічного коледжу за плідну працю на благо держави та міста і вручив Почесну грамоту директору закладу Олександру Танасієнку. Також Віктор Сапожніков оголосив Подяки за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу виховання молоді, відповідальне ставлення до свого покликання, та педагогічну майстерність  ветеранам та викладачам коледжу.

Щемливими до сліз були спогади випускників навчального закладу. А теперішні вихованці коледжу підготували цікаву концертну програму.

IMG 5550 copy copy

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та

зв"язків з громадськістю міськвиконкому.