Про місто НОВИНИ МІСТА Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Створено: Четвер, 07 червня 2018, 12:35

слухання copy copy copy copy copy copy

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації - Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування тенісних кортів на пр. Перемоги, в районі стадіону «Шахтар», в м. Нововолинську.

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій та визначення параметрів забудови окремої ділянки, всіх планувальних обмежень використання згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Нововолинської міської ради. Розробник містобудівної документації: ТОВ «Архітект», м. Луцьк.

Підстава для розроблення: рішення Нововолинської міської ради від 28.02.2018 року № 22/48 «Про детальні плани територій (ДПТ) земельних ділянок в м. Нововолинську.

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій - відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Основні техніко-економічні показники проекту: Проектом передбачається будівництво та обслуговування тенісних кортів на пр. Перемоги, 3-В, в районі стадіону «Шахтар», на земельній ділянці площею 0,2090 га, площа спортивного покриття - 1424 кв. м, площа замощення - 385 кв. м, площа озеленення - 281 кв. м.

Проект складається з текстових та графічних матеріалів.

Графічні матеріали: Схема розшарування території у планувальній структурі міста. Схема сучасного використання території. Схема планувальних обмежень. Проектний план забудови, план проектних дій.

Текстові матеріали: Пояснювальна записка.

З детальним планом території можна ознайомитись у відділі містобудування та архітектури за адресою: м. Нововолинськ, Мікрорайон Шахтарський, 40.

Містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді

відділу містобудування та архітектури.

Пропозиції надаються особисто.

Пропозиції до детального плану території мають право подавати:

11)    Повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено детальний план території;

12)    Юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані, щодо якої розроблено детальний план території;

13)    Власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено детальний план території та суміжних з нею територіях;

14)    Представників органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію;

15)    Народні депутати України, депутати Нововолинської міської ради.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місце проживання, особистого підпису; від юридичних осіб - із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які зазначені в переліку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний термін.