Про місто НОВИНИ МІСТА Журналістів привітали зі святом

Журналістів привітали зі святом

Створено: Середа, 06 червня 2018, 12:49

IMG 2471 copy

Сьогодні в Україні відзначають День журналіста. З нагоди професійного свята міський голова Віктор Сапожніков привітав працівників засобів  масової інформації  з професійним святом. Він подякував  їм за  активне висвітлення питань міської влади, життєдіяльності Нововолинська та творчий пошук. Віктор Сапожніков побажав присутнім нових творчих досягнень, наснаги та оптимізму.

За вагомий внесок у розвиток інформаційного простору Нововолинська, високу професійну майстерність міський голова оголосив подяки Іванні Білішук, журналісту телеканалу СТН ТзОВ «Нововолинське Телебачення. Телефонія. Інтернет», Любов Резванюк, оператору комп’ютерної верстки і набору газети «Наше місто», Руслані Романець, завідувачу економічного відділу газети «Наше місто».

IMG 2451 copy copy

Радіємо за своїх колег, які мають вагомі творчі досягнення. Учора  редактор відділу економіки газети "Волинь- Нова", депутат  Волинської обласної ради Алла Лісова удостоєна диплома лауреата обласної журналістської премії імені Полікарпа Шафети за кращі публіцистичні твори у 2018 році.

Вітаємо усіх працівників друкованих та електронних засобів масової інформації з професійним святом. Бажаємо усім творчого натхнення, міцного здоров’я, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Хай коло вірних шанувальників Ваших публікацій тільки збільшується, а праця завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та знахідками.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та

зв"язків з громадськістю міськвиконкому.