012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Як у Нововолинську відзначали День захисту дітей

Як у Нововолинську відзначали День захисту дітей

Створено: П'ятниця, 01 червня 2018, 15:39

У  перший день літа традиційно відзначають Міжнародний день захисту дітей. Більше півтисячі хлопчиків та дівчаток зібрало це свято у нашому місті на Майдані Незалежності. Тут проходили різноманітні заходи, які організували для них служба у справах дітей міськвиконкому, Нововолинський центр  для сім"ї, дітей і молоді та відділ культури.

Гомінку малечу привітав перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський. Він побажав дітям щасливого дитинства  та посмішок.

Програма свята включала конкурси та розваги. Працювали аніматори казкових героїв. Проводився конкурс малюнка на асфальті, його переможців відзначили грошовими сертифікатами від Центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді.

Проходили різноманітні майстер-класи, до яких долучилися підприємство «Роса»,Волинський обласний фонд «Карітас - Волинь» та громадська організація «Світ для дітей». Дітлахи спробували себе у ролі пожежних, поліціантів та лікарів. Тестування щодо різних професій провели представники Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості.

Діти демонстрували свої таланти у пісенному та танцювальному жанрах.

Свято видалося дуже яскравим. Організатори подарували маленьким

нововолинцям чимало позитивних емоцій і радості.

Усі дітки отримали солодкі призи.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та

зв"язків з громадськістю міськвиконкому.