Про місто НОВИНИ МІСТА Про місцеві податки вели мову на нараді

Про місцеві податки вели мову на нараді

Створено: П'ятниця, 01 червня 2018, 14:46

Про підготовку проекту рішень міської ради щодо встановлення місцевих податків на 2019 рік йшлося на робочій нараді у першого заступника міського голови, секретаря ради Андрія Сторонського. На ній були присутні начальник Нововолинського відділення Володимир-Волинської ОДПІ Володимир Денисенко, начальник відділу економіки міськвиконкому Роман Подлевський, головний спеціаліст відділу міськрайонного управління в Іваничівському районі та м. Нововолинську головного управління «Держгеокадастру» у Волинській області Оксана Данильчук.

У зв’язку зі змінами у діючому законодавстві такі рішення у відповідній формі повинні бути затверджені органами місцевого самоврядування до першого липня цього року. Особлива увага акцентувалася на земельному податку та податку на нерухоме майно.

Учасники наради також обговорили питання коригування єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування. У найкоротший термін проекти рішень будуть надіслані депутатам Нововолинської міської ради та оприлюднені на офіційному сайті міської ради.

Згідно чинного законодавства та офіційних роз’яснень Державної фіскальної служби України у 2018 році до рішень про встановлення місцевих податків і зборів, прийнятих органами місцевого самоврядування, не застосовуються вимоги  Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", тому діє спрощена процедура прийняття рішень по місцевих податках і зборах та внесення змін до них.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та

зв"язків з громадськістю міськвиконкому.