На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Питання перевезення тіл померлих до моргу вирішували на нараді у міського голови

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Питання перевезення тіл померлих до моргу вирішували на нараді у міського голови

Створено: П'ятниця, 18 травня 2018, 13:52
Перегляди: 441
Поділитися

IMG 2178

На останній сесії Нововолинської міської ради депутати порушили болюче питання стосовно вирішення проблеми доставки до моргу тіла померлої у громадському місці людини, яке не завжди є кому забрати. Адже такі факти, на жаль, трапляються у нашому житті: це може бути внаслідок ДТП, нещасного випадку, або раптової смерті.

У випадку виникнення такої ситуації, як відомо, на місце виїжджає лікарська бригада, яка констатує смерть, та працівники поліції для здійснення своїх дій. Керівники обох служб стверджують, що не мають права перевозити тіл померлих людей своїми автомобілями.

З метою пошуку шляхів розв’язання цієї ситуації міський голова Віктор Сапожніков, як і обіцяв на сесії, скликав робочу нараду, на яку запросили керівників міських відділів поліції, з надзвичайних ситуацій, медицини, виробничого управління комунального господарства. У результаті обговорення дійшли згоди, що виробниче управління комунального господарства укладатиме угоду з підприємцем, який має у власності магазин «Реквієм» на Шахтарському мікрорайоні і катафалка. Працівники поліції після проведення своїх висновків повідомлятимуть його про смертельний випадок, а він зобов’язується транспортувати до патологоанатомічного відділення тіло, яке нікому забрати з родичів чи близьких. Орієнтовна вартість цієї послуги становить близько 550 грн. Також цей підприємець перевозитиме до моргу померлих безхатьків. З міським відділом Держаної служби з надзвичайних ситуацій існує домовленість про винос тіл померлих, котрі тривалий час пролежали у помешканні, а вже згаданий підприємець в подальшому транспортуватиме їх до патологоанатомічного відділення.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та

зв"язків з громадськістю міськвиконкому.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet