На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Представник Інвестора Олександр Громов: «Узгоджуємо юридичні, земельні, екологічні, фінансові питання. І будуємо сміттєпереробний завод»

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Представник Інвестора Олександр Громов: «Узгоджуємо юридичні, земельні, екологічні, фінансові питання. І будуємо сміттєпереробний завод»

Створено: Четвер, 17 травня 2018, 14:56
Перегляди: 294
Поділитися

IMG 2134

Цей оптимізмстоличного гостя під­тримали депутати на сесії міської ради, попередньо ознайомившись з презентацією будівництва у найближчій перспективі сміттєпереробного заводу за найновішими європейськими технологіями.

IMG 2127

Як зауважив міський голова Віктор Сапожніков, це не перша спроба нововолинців, адже попередні були невдалі. На цей раз свої послуги запропонувала всесвітньовідома хорватська компанія «Tehnix», яка має майже 30-річний досвід на світовому ринку. Фірма займається виробництвом обладнання для екологічної галузі, ремонтом, сервісним обслуговуванням, переробкою відходів, очищенням води.

Директор представництва хорватської компанії «Tehnix» Степан Микульчич розповів депутатам, що представлятиме собою цей завод. Акцентував увагу на тому, що збудовані за їхньою технологією підприємства, вже успішно діють в Республіці Білорусь.

IMG 9706

 

Планується, що за годину завод перероблятиме 20 тонн сміття. Там працюватиме до шести десятка людей.

Вартість проекту оцінюється орієнтовно у 25 млн євро.

Після презентації проекту у депутатів було чимало запитань до гостей, насамперед, щодо безпечності заводу.

IMG 2139

     Степан Микульчич наголосив, що виробнича програма, яку пропонує компанія, є

екологічно безпечною. Запевнив, що запахів від цього процесу не має бути ніяких. Компанія гарантує   якість і високу технологію.

IMG 9735

      -Очевидно перероблятимемо своє сміття і навколишніх громад, але я проти того, щоб його везли ще й з інших областей, - зауважив міський голова Віктор Сапожніков.

У результаті міська рада ухвалила рішення надати в оренду на п’ять років ТзОВ «Екосвіт Лайф»3 га землі на околиці міста, в районі колишньої шахти №2, там, де мав будуватися попередній сміттєпереробний завод.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та

  зв"язків з громадськістю міськвиконкому.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet