Про місто НОВИНИ МІСТА Виконком прийняв рішення із 19 питань

Виконком прийняв рішення із 19 питань

Створено: Вівторок, 15 травня 2018, 17:23

IMG 1973

Зміни до міського бюджету на 2018 рік схвалили сьогодні на засіданні виконавчого комітету Нововолинської міської ради. Про них доповіла начальник фінансового управління Галина Бурочук. Зокрема, управлінню освіти по загальному фонду передбачено додаткові асигнування в сумі 150,0 тисяч гривень. Збільшуються бюджетні призначення центральній міській лікарні в сумі 235,0 тисяч гривень. По управлінню праці та соціального захисту населення збільшуються бюджетні призначення по загальному фонду в сумі 55,0 тисяч гривень на виготовлення та встановлення надмогильних пам’ятників на виконання заходів Цільової програми соціального захисту населення в частині підтримки сімей, члени яких загинули в зоні АТО. По відділу будівництва, комунального господарства і газифікації збільшується обсяг видатків в сумі 2217,5 тисяч гривень. Збільшуються бюджетні призначення загального фонду в сумі 80,0 тисяч гривень для надання фінансової підтримки міському парку культури та відпочинку в зв’язку з відкриттям весняно-літнього сезону.

IMG 1967

У цілому видаткова частина міського бюджету збільшується на 10673,0 тисяч гривень, в тому числі загального фонду - на 440,1 тисяч гривень,   спеціального - на 10232,9 тисяч гривень, з них бюджет розвитку – на 2808,1 тисяч гривень.

Члени виконкому погодити інвестиційну програму підприємства «Нововолинськводоканал» на 2018.

IMG 1968

Серед інших питань порядку денного розглянули рішення про надання одноразових грошових допомог. Як повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення Наталія Волчанюк під час засідання профільної комісії було розглянуто 25 заяв. Враховуючи акти обстеження матеріально–побутових умов проживання та за результатами розгляду пакету відповідних документів комісія погодила надати одноразових грошових допомог на загальну суму 11 700 грн. Зокрема, прийнято рішення надати одноразову грошову допомогу п’ятнадцяти нововолинцям, ще шестеро отримали грошову допомогу на поховання непрацюючих громадян. Разом з тим було відмовлено у наданні одноразової грошової допомоги чотирьом заявникам у зв’язку з ненаданням підтверджуючих документів. Міський голова Віктор Сапожніков наголосив, що необхідно чітко роз’яснити громадянам причину відмови.

Виконком затвердив перелік адміністративних послуг структурних підрозділів виконавчого комітету Нововолинської міської ради, що надаватимуться через відділ «Центр надання адміністративних послуг у місті Нововолинську» виконавчого комітету Нововолинської міської ради, збільшивши їх кількість до 110. Також затверджено перелік адміністративних послуг структурних підрозділів територіальних органів центральних органів виконавчої влади, що надаються через ЦНАП. Відтепер їх налічуватиметься 37.

На виконкомі розглянули матеріали, подані громадською комісією з житлово-побутових питань. Вісім питань порядку денного стосувалося захисту прав та інтересів дітей.

Загалом виконком прийняв рішення з 19 питань.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та
          зв"язків з громадськістю міськвиконкому.