012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинські педагоги серед переможців обласного конкурсу

Нововолинські педагоги серед переможців обласного конкурсу

Створено: Понеділок, 14 травня 2018, 16:54

IMG-e73e87

Нещодавно у Луцькому Палаці учнівської молоді відбулося вшанування переможців та учасників обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізична культура» та всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018 з предметів духовно-морального спрямування».

Привітати кращих педагогів області прийшли Мишковець С.Є., заступник голови облдержадміністрації; Карпюк Р.П., заступник голови обласної ради; Пустовіт Г.О., секретар Луцької міської ради; Плахота Л.В., начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації; Грановський В.Г., голова обласної організації профспілки працівників освіти.

Нововолинці – переможці ІІ (обласного) туру Конкурсу були присутні у такому складі: Гапонюк С.М., учитель української мови та літератури гімназії (ІІ місце); Криворучко І.В., учитель фізичної культури гімназії (ІІІ місце); Матіюк Ю.В., учитель німецької мови гімназії (ІІІ місце); Левчук Л.Я., учитель основ християнської етики ЗОШ №7 (ІІІ місце).

Із упевненістю можна сказати, конкурс «Учитель року» - це серйозне професійне зростання, марафон педагогічних ідей і думок, це школа розуму й мудрості, самоаналізу й самовдосконалення, певний етап сходження вгору і стрімкий рух уперед, розкриття нових можливостей підвищити власну кваліфікацію, а педагоги, які стали переможцями ІІ (обласного) туру Конкурсу – це особистості, носії знань, інтелектуальний і творчий потенціал педагогічної громади міста.

Хвіщук О.В., завідувач міського методичного кабінету