Про місто НОВИНИ МІСТА Велич подвигу навіки у наших серцях

Велич подвигу навіки у наших серцях

Створено: Середа, 09 травня 2018, 16:19

Сьогодні, 9 травня 2018 року, минає 73-я річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Пекельні рани історії не стерти.

Війна нагадує про себе тисячами обелісків і братських могил.Цими днями  вони вкриваються весняними квітами. З нагоди відзначення знакової дати біля пам’ятного знака «Воїну-захиснику- слава!» відбувся мітинг пам’яті. До цього священного місця вшанувати тих, хто пройшов вогняними дорогами,  та вклонитись нинішнім захисникам Україн, прийшло чимало нововолинців. Серед них міський голова Віктор Сапожніков, його перший заступник, секретар ради Андрій Сторонський, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, військовослужбовці та молодь.

Мітинг розпочали із виконання Гімну України  та хвилини мовчання.
   Звернувся до ветеранів міський голова Віктор Сапожніков: «Для мене велика честь засвідчити вам, солдати Перемоги, свою повагу та висловити глибоку вдячність. Ваша самовідданість, моральні принципи, патріотизм і мудрість – неоціненне багатство в духовній скарбниці нашого народу. Турботу про вас ми завжди вважаємо своїм святим обов’язком».

Говорив Віктор Сапожніков і про сьогодення:«На превеликий жаль, попри свою миролюбність, українці знову змушені відстоювати   територіальну цілісність своєї держави. Сьогодні, у часи боротьби за свободу та незалежність України, формується глибокий духовний зв’язок між захисниками нашої країни різних поколінь – героями Другої світової війни,  та учасниками Антитерористичної операції».

Сумна звістка надійшла сьогодні до Нововолинська, про яку повідомив на мітингу Віктор Сапожніков. На сході нашої держави загинув наш земляк - Олег Пушкарук.

-Пом’янімо сьогодні усіх, чиї життя обірвала війна. І спільна молитва нехай об’єднає наші серця, а усім загиблим дарує спокій і втіху на Небесах - наголосив міський голова.

До присутніх на мітингу звернувся голова міської організації ветеранів війни та праці Леонід Дудар, який закликав берегти пам'ять про захисників.

До пам’ятника «Воїну-захиснику – слава!» лягли квіти.IMG 1699

Також цього дня поклали квіти й до інших пам’ятних знаків у місті та до меморіальної стели полеглих Героїв Небесної Сотні та АТО.

IMG 1641 copy

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та
          зв"язків з громадськістю міськвиконкому.