012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську готуються до відзначення Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Створено: Четвер, 26 квітня 2018, 17:00

З цієї нагоди сьогодні перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський провів робочу нараду. Її учасниками були керівники окремих відділів міськвиконкому, служб міста, Нововолинського відділу поліції, міської організації ветеранів війни та праці.

Обговорювались питання організації заходів, спрямованих на вшанування ветеранів Другої світової війни та захисників Батьківщини.

7 травня ветерани здійснять поїздку місцями бойової слави, відвідають могилу невідомому солдату у с. Космівка, вшанують пам’ять загиблих воїнів-прикордонників  у с. Бортнів.

З нагоди знакової дати 8 травня у міському історичному музеї відбудеться тематична година «Час і досі не загоїв рани».

9 травня біля пам’ятного знака «Воїну-захиснику-слава!" пройде мітинг пам’яті. Відбудеться покладання квітів до меморіальної стели «Слава Україні! Героям – слава!», фотостели Небесної Сотні та до пам’ятного знака воїнам другого укріпрайону.

Окрім цього, у навчальних закладах міста пройдуть тематичні уроки, виховні години, круглі столи, інші заходи, присвячені 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другої світової війни, відбудуться зустрічі учнівської та студентської молоді з ветеранами.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю міськвиконкому.