012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Захищаючи права дитини

Захищаючи права дитини

Створено: Понеділок, 16 квітня 2018, 16:27

Одинадцять питань було внесено до порядку денного комісії з питань захисту прав дитини, яку сьогодні провів перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський. Члени комісії розглянули звернення матері неповнолітньої доньки про відсутність батька у вихованні дитини. Також заслухали іншого заявника - матір малолітньої доньки, яка просила дозволу на реєстрацію дитини у придбаному житлі.

Комісія ознайомилася із заявою дитини, яка має статус позбавленої батьківського піклування, про надання допомоги у проведенні ремонту в його квартирі.Члени комісії одноголосно вирішили підтримати хлопця, якому виповнилося 18 років.

Вісім питань порядку денного стосувалося здійснення правочинів, зокрема, про надання дозволів на оформлення договорів дарування житла на ім’я дітей.

Необхідно зазначити, що усі звернення були попередньо детально вивчені працівниками служби у справах дітей міськвиконкому, надані всі необхідні документи для їх розгляду на комісії, заслухані заявники і запрошені.

IMG 1263 copy

Підсумувавши кожне питання, комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв"язків

з громадськістю міськвиконкому.