На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Депутатська комісія контролює стан екологічної безпеки

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Депутатська комісія контролює стан екологічної безпеки

Створено: Понеділок, 16 квітня 2018, 12:18
Перегляди: 173
Поділитися

IMG 1257 copy copy

Минулої п’ятниці відбулося чергове засідання тимчасової депутатської комісії з контролю за дотриманням норм екологічної безпеки та охорони навколишнього природного середовища промисловими підприємствами міста.В ній взяли участь завідувач Нововолинського міськрайонного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр» Держсанепідслужби України Василь Мельник, начальник Нововолинського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Ярослав Лєшко, головний архітектор Нововолинська Михайло Вісьтак та представники інших підрозділів, які відповідають за стан безпеки в місті.

 

Найперше заслухали питання про діяльність кафе «Мангал», що розташоване на першому поверсі однієї з багатоповерхівок мікрорайону Шахтарського. На засідання прийшли мешканці цього будинку, які скаржилися на постійний сморід, їдкий дим, гучну музику, дискомфорт від небажаного сусідства.

IMG 1249

 

Як з'ясувалося, жодних дозвільних документів на проведення такої підприємницької кафе «Мангал» ніхто не давав. А піч, на яку найбільше нарікань від людей, встановлена без жодних дозволів.

Депутати, вислухавши ще й представників громадськості, вирішили запропонувати виконкому міської ради розглянути це питання на найближчому своєму засіданні й прийняти рішення про демонтаж згаданої печі. Також звернутися до міськвідділу поліції та ДСНС, аби проконтролювали діяльність закладу у межах своїх повноважень.

На засіданні заслухали заступника директора ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» (цех забою та переробки птиці) Олега Адєєва. Він повідомив про те, що на підприємстві останнім часом встановлено чотири нових фільтри і ще чотири планують купити. Нагадаємо, що мешканці систематично скаржилися на неприємний запах від діяльності забійного цеху. Комісія двічі виїжджала на підприємство із перевірками та обстеженнями.

Також на комісії слухали представників нововолинських підприємств «Олія Волині» і «Імперія жирів». На сморід, особливо в нічний час, також нарікають мешканці прилеглих до підприємств районів.

Виробництво європейське, з дотриманям євростандартів – так характеризує свою роботу керівництво заводів.

Днями члени комісії для контролю за дотриманням природоохоронних вимог, екологічної безпеки, побувають на виробництві, а також відвідають інші промислові площадки, які здійснюють викиди в атмосферу.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв’язків з громадськістю міськвиконкому.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet