Про місто НОВИНИ МІСТА Великдень всіх нас на гостини просить

Великдень всіх нас на гостини просить

Створено: Вівторок, 10 квітня 2018, 16:55

У великодні дні головна площа міста стала місцем духовності. 12 великодніх витворів прикрасили майдан Незалежності. Сьогодні тут проходив захід “Великдень всіх нас на гостини просить», у рамках якого підсумували результати конкурсу «Алея писанок – 2018».Розписували писанки школярі, вихованці дитячої школи мистецтв, Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості, Нововолинського електромеханічного коледжу. Кожен заклад презентував свій творчий витвір, на якому був використаний орнамент певного регіону України.

Ще одну - найбільшу писанку - на замовлення міської влади вміло розписала місцева художниця Юлія Янюк.

Найперше її розмістили на території Свято - Духівського храму. Цей освячений символ Великодня подорожуватиме храмами Нововолинська, аби всі віруючі мали можливість помилуватися результатом таланту й фантазії рук людських.

Перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський висловив вдячність усім, хто вклав у цю справу свою працю, свій талант і свою любов.

Конкурсна комісія, яку очолила тричі лауреат стипендії Президента України для молодих майстрів народного мистецтва, досвідчена писанкарка міста Марія Булюк, визначила найкращі роботи. За результатами журі перше місце вибороли юні писанкарі школи №2, на другому місці – вихованці ЗОШ №7 та дитячої школи мистецтв. А третє місце розділили учні ЗОШ №3 і ЗОШ №6 та студенти Нововолинського електромеханічного коледжу. Однак ніхто не залишився поза увагою. Адже усі доклали чимало зусиль для створення таких чудових арт – об’єктів. Тому і переможців, і учасників відзначили дипломами та грошовими винагородами.   Для активних школярів усіх навчальних і позашкільних закладів буде організована поїздка у музей писанки в місто Коломию.

Приємні емоції та гарний настрій  дарували учасникам свята виступи вихованців міського палацу культури, дитячої школи мистецтв та Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та

зв"язків з громадськістю міськвиконкоум.