На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА З великодніми пасками до підопічних терцентру

З великодніми пасками до підопічних терцентру

Створено: П'ятниця, 06 квітня 2018, 12:25

IMG 1198 copy

Сьогодні кожен з нас вже перебуває в очікуванні Великодня. Напередодні цього найсвітлішого християнського свята перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський та заступник міського голови Володимир Рожелюк завітали із пасками до підопічних  відділення стаціонарного догляду для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування населення. Нині їх тут проживає 38.

Представники міської влади привітали  присутніх зі світлим Христовим Воскресінням. Побажали  міцного здоров’я, радості та гарного настрою.

Андрій Сторонський та Володимир Рожелюк відзначили велику і дуже потрібну роботу працівників  цього відділення у підтримці людей старшого покоління. Також гості оглянули оновлені приміщення, де проживають підопічні установи. Торік  проведений ремонт туалетів  за додатково виділені кошти з бюджету розвитку. Для покращення умов проживання людей поважного віку закупили побутову техніку.

Андрій Сторонський повідомив, що цьогоріч на другому поверсі планують замінити вікна на металопластикові та зробити обмостку навколо приміщення установи. Адже людям, котрі мешкають тут, потрібна турбота і увага,  і про це дбає міська влада.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю міськвикому.