На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Міський голова зустрівся з духовенством

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Міський голова зустрівся з духовенством

Створено: Середа, 04 квітня 2018, 20:54
Перегляди: 263
Поділитися

IMG 1153

Традиційна передсвяткова зустріч міського голови Віктора Сапожнікова з керівниками релігійних організацій міста відбулася сьогодні, 4 квітня 2018 року, у міській раді.

Найперше очільник міста привітав священнослужителів, а в їх особі усіх вірян з великим і світлим святом Воскресіння Христового. Побажав їм миру, злагоди, зміцнення віри в краще нашої держави.

IMG 1152 1
-Ви –духовна влада, а всі ми робимо спільну справу, щоб життя у місті було комфортним. - наголосив Віктор Сапожніков, звертаючись до присутніх.

IMG 1136
Розмова Віктора Сапожнікова зі священнослужителями пройшла у відвертій невимушеній атмосфері. Спілкувалися на теми духовності й моралі. Вели мову про благоустрій та про досягнення міста, а також про заходи, які проводяться у місті за участю релігійних організацій.
Міський голова повідомив, що цьогоріч дванадцять великих писанок уквітчають майдан Незалежності у Великодні дні. Ще такий один творчий витвір розмістили на території Свято-Духівського собору. Віктор Сапожніков пригадує, що думка влаштувати виставку писанок у Нововолинську прозвучала кілька років тому саме під час однієї із таких зустрічей зі священиками. Тепер цю ідею вдалося реалізувати.

IMG 1131
Керівник міста запевнив, що й надалі підтримуватиме хороші ініціативи духовенства. Зійшлися на тому, що необхідно продовжувати проводити заходи, які вже стали традиційними, зокрема, духовні піснеспіви, що, зазвичай, проходять у парку культури та відпочинку  у Дні Святої Трійці. А свято сім"ї, що відбулося минулого літа з ініціативи християн віри євангельської, знайшло гарний відгук серед нововолинців та гостей. До цього дійства долучилися й інші релігійні організації.

IMG 1149
У 2018 році Україна відзначає 1030-річчя хрещення Київської Русі. Тож прозвучала думка, що і надалі треба об’єднуватися задля спільних справ на користь громади.
На завершення зустрічі декан Нововолинського деканату, настоятель Свято-Духівського храму, митрофорний протоієрей Степан Фульмес подякував міському голові за співпрацю, толерантне ставлення до релігійних громад, постійну підтримку та розуміння при вирішенні наболілих питань.
-Об"єднавши зусилля, буде віра в серцях людей. А кожен обирає той шлях, яким йому йти, - наголосив Стапан Фульмес.

 

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю міськвиконкому.

 

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet