На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Відбулися громадські слухання щодо встановлення тарифу на перевезення

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Відбулися громадські слухання щодо встановлення тарифу на перевезення

Створено: Вівторок, 13 березня 2018, 11:00
Перегляди: 227
Поділитися

IMG 0892

12 березня у залі засідань Нововолинської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення проекту рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування пасажирським автомобільним транспортом в режимах звичайному та маршрутному таксі».

На засіданні були присутні перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський, начальник відділу транспорту і зв’язку міськвиконкому  Юрій Коцура, депутат обласної ради Борис Бабійчук, депутати міськради Олег Приступчук, Валерій Мних і Микола Карпач, Благодатний селищний голова  Олександр Топорівський,  перевізники та жителі міста, котрі виявили зацікавленість в обговоренні даного питання.

IMG 0890

 Як зазначив Андрій Сторонський, розгляд даного Регуляторного акта зумовлений зверненням перевізників щодо підвищення тарифів на послуги міського пасажирського транспорту, яке аргументовано зростанням вартості паливо-мастильних матеріалів, запчастин, а також підвищенням мінімальної заробітної плати.

IMG 0897

 

 

Андрій Миронович підкреслив, що витримана процедура формування тарифу, зроблено відповідні розрахунки, які були надані у відділ економіки та пройшли погодження в Антимонопольному комітеті .

  Відповідно до проекту Регуляторного акта запропоновано встановити вартість проїзду:

               - на маршрутах № 1, 2, 2а, 6, 8 – 4,00 грн;
          - на маршруті № 13 до Благодатного – 7 грн ;
          - на маршруті №4  до дачного масиву «Прикордонник» – 7 грн;
          - на маршруті № 14 – 7 грн.

Для дітей віком від 6 до 14 років проїзд в маршрутних таксі в межах міста запропоновано у сумі 3 гривні (75 % вартості) з 1-го жовтня по 15 травня.

Начальник відділу транспорту звязку Юрій Коцура повідомив, що у період з часу оприлюднення Регуляторного акта не надходило жодного зауваження чи пропозиції.

Андрій Сторонський зауважив, що вартість проїзду зросла і в сусідніх містах. Наприклад, у Червонограді з 1 лютого цього року вона становить 5 гривень, у Ковелі з 1 березня – 4 гривні, у Володимирі-Волинському та Луцьку ще триває процедура щодо встановлення тарифів.

 Свої зауваження та пропозиції на громадських слуханнях висловили депутати та жителі міста. Зокрема, вони стосувалися дотримання графіка руху, культури обслуговування, наявності у транспорті візуальної інформації про перевізників та їхніх контактних телефонів, а також не завадило б оприлюднити у транспорті правила водіїв і пасажирів. Не оминули і питання пільгового проїзду. Нагадаємо, що у 2017 році здійснювалося перевезення пасажирів пільгових категорій до дачних масивів у період з квітня по жовтень, на що з міського бюджету було використано   майже 670,0 тисяч гривень. На поточний рік також закладено понад 700, 0 тисяч гривень на пільгові перевезення.

IMG 0894

Андрій Сторонський запевнив, що всі зауваження будуть взяті до уваги.

«Обслуговування має бути на відповідному рівні. Ціна повинна відповідати якості. В маршрутках має панувати культура перевезення і чистота. А це залежить від водіїв. Здається, то дріб’язок, але значно впливає на комфорт пасажирів», – підкреслив він.

У свою чергу перевізники запевняли, якщо тариф не підвищувати, то нікому буде возити пасажирів, адже нинішня ціна за проїзд не відповідає тим затратам, які вони несуть. Було зазначено, що із 2008 року транспорт не оновлювався.

Питання тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування пасажирським автомобільним транспортом в режимах звичайному та маршрутному таксі буде слухатися на засіданні виконкому 15 березня, який і прийме остаточне рішення з цього питання.

До слова, на даний період   транспортне   обслуговування   населення   в місті Нововолинську та селищі Благодатне здійснюють 14 перевізників в звичайному режимі руху та в режимі маршрутного таксі. Всього ж задіяно 37 одиниць транспортних засобів, які обслуговують шість з дев’яти міських маршрутів.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet